SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqina e Kockave (Pllakave te Betonit)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '17
ID e produktit :
139924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Maqina e Kockave te betonit , me keto lloje te modeleve dhe Anesoreve qe gjinden ne foto .

-Qmimi sipas marreveshjes.

Nr Kontakt - 044 116 189 / 044 292 597
Informata rreth publikuesit
Meritoni
Bibaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »