SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektor i vogel praktike dhe lehte i bartshem
Çmimi :
€247.96
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pocket PROJECTOR wifi
Projektor i vogel praktike dhe lehte i bartshem
Cmimi nga 309.95€ - 20% ne 247.96€
Projektor wifi, punon me Smartphone, Tablet Pc, ose Llaptop. Mac ose Windows, Android ose IOs.
Po ashtu permes MIcro - SD card slotit mund te shikoni direkt video.
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »