SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Watch
Çmimi :
€102.36
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '16
ID e produktit :
139982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Watch
Cmimi nga 127.95€ -20% ne 102.36€
Ora intelegjente eshte shoqeruesi me i mire per juve, mund te konektohet me Smartphone-in tuaj dhe te pranoni thirrje nga ora. Po ashtu mund te punoj edhe i pavarur nga Telefoni kur SIM kartela eshte e futur ne te.
Ne ore mund te shihni missed calls, te lexoni mesazhet, dhe te shfletoni kontaktet tuaja direkt nga ora. Po ashtu mund te lshoni muzike dhe te shikoni video.
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »