SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Desktop Audio System
Çmimi :
€272.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha Desktop Audio System
Cmimi nga 340.00€ -20% ne 272.00€
Ju mundeson qe te degjoni muzik nga Iphon dhe njekohesisht te mbusheni Iphonin tuaj
Degjim te MP3 WMA permes USB-se
Degjim nga Cd-ja dhe AM/FM radio
Ze te mjaftueshem per dhomen tuaj.
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »