SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Syze qe ju mundesojne "Teater", "Kinema" personale
Çmimi :
€203.96
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Syze qe ju mundesojne "Teater", "Kinema" personale
Cmimi nga 254.95€ -20% ne 203.96€
Syze qe ju mundesojne shikim te video si dhe te luani lojera te ndryshme ne cdo vend.
Ju mundesojne lidhje me:
iPod
Telefon mobil
PlayStation
Xbox
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »