SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender Multimediale e shtepise
Çmimi :
€298.36
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qender Multimediale e shtepise

Cmimi nga 372.95€ -20% ne 298.36€

Ju mundeson te shikoni filma te ruajtur ne cilindo PC tuajin duke ju mundesuar pamje ne Tv, po ashtu permes Multimedia ju mund te shikoni fotot ne Tv-ne tuaj
Gjithashtu keni mundesi qe edhe te ndaleni filmin dhe ta shikoni me vone.
Mund te konektohet ne internet permes Wi-Fi-it dhe LAN-it
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »