SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne 18 coll
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
ID e produktit :
140011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellne 18she jon prodhim i 2016 me goma gjithashtu edhe gomat jan prodhim i 2016,arsya e shitjes esht se kam shitur edhe kerrin dhe kto nuk mnevojiten me.Vetem 2muj te perdorura per golf audi passat etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diellor
Prizren
044468620
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »