SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroca shum pak e perdorur
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
ID e produktit :
140012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet karroca po thuajse e re pa as nje defek e ardhur nga gjermania çmimi i blerjes esht 550 € dhe shitet 220€. Me kontaktoni me viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovare
Prishtinë
045-388-579
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »