SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Gaming mouse UtechSmart Venus 50 (Macro_Software)
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
ID e produktit :
140020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mousi eshte i ri i pa perdorur (i testuar) punon shum mire dhe mund ti programohen te gjith butonat, mouse eshte blere ne Gjermani.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Gjilan
Dheu i bardh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »