SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EventCreative DASMA IME = dasma dhe ahengje familjare
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
ID e produktit :
140021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Perzgjedheni me te miren per :

Fjale Dore Çejz , Fejesa , Martesa, Babina, Ditelindje, Synetij , Hapje Solemne, Festa te ndryshme , Rregullimin dhe Dekorimin e Sallave er Dasma, Rregullimin dhe Dekorimin per Skena Televizive, Rregullime dhe Dekore per Hapje Solemne, Rregullime dhe Dekoreve te Veturave per Ahengje te ndryshme dhe Organizime te tjera Familjare !

" EventCreative DASMA IME " ju mundeson me te miren per Ahengun tuaj familjare !!

#Na kontaktoni .. dhe perfitoni zbritjen prej 20-30 % !!

Kontakt:

Viber & WhatsApp
+377 45 565 389
+377 45 517 744

EventCreative DASMA IME vepron ne keto vende: Kosove Maqedoni Shqiperi dhe Diaspore !

Web Faqe :
qendra-universi.weebly.com/event-creative-dasma-ime.html 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »