SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Air Mouse-Keyboard
Çmimi :
€23.96
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
140039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Air Mouse-Keyboard

Cmimi nga 29.95€ -20% ne 23.96€

Karakteristikat:
-Mouse-Keyboard wireless
-2.4GHz dhe 5GHz
-Perkrah pothuajse cdo Smart Tv
-Kompatibil me Windows, Android OS etj.
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »