SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Portable Scanner Wi-fi
Çmimi :
€94.36
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
140042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Portable Scanner Wi-fi

Cmimi nga 117.95€ -20% ne 94.36€

Karakteristikat:
-Skanim kolor si JPG ose PDF
-300dpi, 600dpi dhe 900dpi
-Aplikacioni free
-Bartje te shpejt te dokumenteve permes Wi-fi ose USB
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »