SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes Univerzal per Foto-Aparatet tuaja
Çmimi :
€3.96
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
140058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes Univerzal per Foto-Aparatet tuaja

Cmimi nga 4.95€ -20% ne 3.96€

-Mbajtes univerzal per Foto-Aparatet tuaja
Iphone, Ipod, dhe Smartphone tjere
-Fleksibil per cfare do tereni
-Mund te vendoset cdo kund
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »