SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet iPhone 7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
ID e produktit :
140112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
she's iphone 7 negjendje te rregullt-----"Portalet"eshte aplikacion per Iphone me mbi 200.000 shkarkime, ky aplikacion ju mundeson leximin e lajmeve nga top portalet vendore, pa pasur nevoje per shfletues, thjeshte dhe shpejte... Shkarkoni aplikacionin falas ne app store duke kerkuar me tekst Portalet ose duke hapur linkun ne google apo safari appsto.re/al/xN9Pcb.i 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Portalet
Prishtinë
049123456
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »