SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor HURLIMANN XA-607 -00 4X4 80Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
ID e produktit :
140114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marke : HURLIMANN
Model : XA-607
Viti : 12.04.2000
Ore Pune : 5488
Motori : 4 Cilinder TURBO
Ftohja : Me Uje
Performanca : 64 Kw 87 Ps
Transmisioni : FullDrive (Gjys shpecie)
Kabina : E Mbyllur me nxemje & radio
Dimensioni i gomave të përparme : 440 / 65 R 20
Dimensioni i gomave të pasme : 540 / 65 R 30

Komenti: Hidraulik dhe Transmision para


ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00


www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Informata rreth publikuesit
N.P.T NOLI
Rahovec
0037744190557
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »