SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamer rrotulluese WI-FI shikim nga telefoni
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:38
ID e produktit :
140214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamer rrotulluese me WI-FI E PERSHTATSHME per shtepi lokal zyre kafe biznis barnatore artari Me mikrofon dhe zvushnik ,e degjon nga largesia dhe te degjon .Mundesi kyqje nga telefoni llaptopi tableti ku do ne bot Viber +37744602920

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044602920
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »