SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Foto Aparat Djigjital
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '16
ID e produktit :
140251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aparat dıgjıtal Fujıfilm 12 megapixel

Aparati eshte ne gjendje te regullt dhe shum pak ı perdorun

Ka te gjıtha paısjet shtes ( orıgjınale )

Mbushesin e Bateris
Kablen lıdhese per Lidhese per Pc
Fotrollen Mbrojtse

Extra Vjen edhe micro sd Card 4 Gb


Bej ndrim me iphone 5
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
'Isak Dolak
Mitrovica, Kosovo
049227135
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »