SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Huawei P2
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
ID e produktit :
140289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet telefoni Huawei Ascend P2 në gjendje plotësisht të rregullt, posedon kamern 13 MP, 16 GB memorie 1GB ram, e perkrah internetin 4G, processor 1.5 GHz quad-core .Poashtu me telefon vjen adapteri origjinal dhe ndëgjueset. kontakt: viber/whatsap 0037744124359

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islam
Podujeva
0037744124359
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »