SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IM-DESIGN
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
ID e produktit :
140309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IM-DESIGN Ofronë këto shërbime:::::
Dizajne (të ndryshme:si logove,vizit kartave,fotove të ndryshme,video me foto design,video,video lyrics),Krijimin dhe Dizajnimin e WEB FAQEVE,,Mirmbajtjen e faqeve në Rrjetet sociale,Mirmbajtjen e kanaleve,Mirmbajtjen e firmave etj etj...
KONTAKT:::::
TEL-045-639-529
Email:ILIR.Design.IM@gmail.com
: Facebook Fanpage - www.facebook.com/WeB.DessIgn.ILIR.mustafa/?ref=ts&fref=ts&qsefr=1 
: Facebook Profile
www.facebook.com/im.design.ilir 
IM DESIGN WEB FAQJA:
sites.google.com/site/imdesignilirmustafa/ 

JU MIRPRESIM
Informata rreth publikuesit
n.t.sh'''EUROSHPED1'''Transport Me Kran
Prishtinë
044/049-169673
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »