SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ankand i drejteperdrejte 03.12.2016-Shank per restorante
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
ID e produktit :
140330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia e Ankandeve Kosova organizon Ankandin e radhës me artikuj të ndryshëm të: OSCE, BPB-së, APPK-së,HIB Petrol-it dhe klienteve individual.

Ky shank gjendet ne HIB Petrol tek pika ne Fushe Kosove dhe vizita e saj behet cdo kohe, deri diten e premte (02.12.2016).

Shaku eshte ne formen L dhe dimenzionet e peraferta jane si ne vijim:

Pjesa e gjate: 7.20 metra
Pjesa e shkurt: 2.70 metra
Lartesia: 1 meter

Ne shitje eshte vetem shanku dhe nuk jane te perfshire: paisjet (frigorifer, ekspozimi per embelsira etj.)

Ankandi mbahet më datën 03.12.2016, në ora 11:00. Për më shumë informata na kontaktoni në 045 600 050 apo të na shkruani në info@ankandet.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »