SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S6 si i Ri
Çmimi fillestar :
€340.00
Ju kurseni :
€60.00 (18% zbritje)
Çmimi :
€280.00 Çmimi rritet në €340.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
ID e produktit :
140367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy S6 ne gjendje perfekte . Se bashku me te vjen edhe nje Case dhe nje folje. Viber : +38649372376
Informata rreth publikuesit
art
Prishtinë
049372376
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »