SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kendi
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
ID e produktit :
140423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kendi. Eshte shum i pershtatshem per qendrim ditor dhe fjetje. Treshi shtrihet. Eshte pak i perdorur. Gjendem ne Ulpian Prishtine

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
045 499 999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »