SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DIZAJN GRAFIK: KURS ME 24 KËSTE MUJORE
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
ID e produktit :
140430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kursi superintensiv është i organizuar që të kryhet për 3 muaj. Brenda javës ju duhet të vini 4 herë dhe në këtë orar dhe kohëzgjatje, të martën 13:00-15:00, të mërkurën 13:00-15:00, të enjten 13:00-15:00 dhe të premten 13:00-15:00 për orare tjera sipas marrëveshjes. Duhet të jesh i rregullt dhe i përkushtuar, të kryesh të gjitha detyrat me kohë krejt kjo varet nga ju dhe e keni të garantuar vendin e punës nëse i përmbaheni! Pas kursit do të jesh i gatshëm për praktikë në një nga firmat grafike ku do të kesh hapësirë që të avancohesh tutje dhe pas praktikës do të mbetesh me kontratë dhe pagë në atë firmë.
Kursi superintensiv ku përfshihen 96 orë në këtë ofertë do të jesh me aftësi të kompletuara në softuerin Corel X7/Ilustrator, Photoshop dhe InDesign NA KONTAKTONI PËR ÇMIMIN. Kjo ofertë për superintensiv me këtë orar!!
Informata rreth publikuesit
Kurs
Prishtinë
044180081
Afër AAK-së në Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »