SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:33
ID e produktit :
140434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 5s, 1vit i perdorur, i ardhur nga Gjermania dhe 2vite garancion, xhamin e thyer perndryshe funksionon shum mire, me kuti t'tijen dhe mbushes.Qmimi 120euroMund te me kontaktoni edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leart
Prizren
+38649354674
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »