SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bose SoundTouch 10
Çmimi :
€219.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
140477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bose SoundTouch 10

Bose SoundTouch 10 Wireless Music System - Black Sistem kompakt i pershtatshem te vendoset kudo ne shtepine tuaj Punon me rrjetin e WiFi-it tuaj dhe me paisje qe kan Bluetooth, keshtu qe keni mundesi te ndegjoni cdo gje qe ju imagjinoni Mund ta dirigjoni permes Smarphone-it tuaj Eshte pjese e familjeve tjera te Bose

Video www.youtube.com/watch?v=TtAno9uZYdI 

#ProvaCenter#SmartHome#
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »