SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jabra PRO 900 Mono Wireless Headset for Deskphone
Çmimi :
€349.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
140482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jabra PRO 900 Mono Wireless Headset for Deskphone

Karakteristikat:

-Ze te qarte te kristalizuar Digital Signal Processing (DSP) in Jabra audio devices
-Eleminon zhurmen dhe jehonen
-Eleminon automatikisht zerin e fuqishem qe mund te vij duke ruajtur degjimin tuaj
-Distanca e komunikimit permes wireless deri ne 90m
-Eleminimin e zerit te larte i cili do te demtonte te degjuarit tuaj
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »