SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shes Mobiljet shume pak te perdorura...!
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:25
ID e produktit :
140489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kauqat 3-3 shume pak te perdorur dhe ne gjendje te shkelqyer,janë shume te ruajtun.Kauqat shtrehen 2 pa problem arsyeja e shitjes kam ble tjer e nuk me duhen. VIBER:+37745946211
Informata rreth publikuesit
e.ujkani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »