SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung A5
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 05:24
ID e produktit :
140554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung A5 ne gjendje perfekte , ka 16gb , dhe 1 vit garancion per me shum info 049188766

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisi
Pejë
049188766
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »