SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e Kurseve “ Mit Erfolg”
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
ID e produktit :
1547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qendra e Kurseve “ Mit Erfolg “ organizon:
Kurse te Gjuhës Gjermane dhe Përkthime!

Kurse të Gjuhës Gjermanë për:
o Bashkim Familjar
o Nxënës
o Mjekë
o Inxhinierë
o Kurse Intensive
o Kurse të rregullta
o Kurse grupore
o Kurse Individuale
o Kurse përgatitorë për Goethe dhe ÖSD

Përkthime Gjyqësore të licencuar:
o Gjermanisht
o Anglisht

Ofrojmë përgatitje shtesë për dhënien me sukses te provimit për marrjen e vizës qe kërkohet nga Ambasada Gjermane, Austriake dhe Zvicerane.

Kurset mbahen në mënyrë grupore dhe individuale.

Për grupet e organizuara do te ketë zbritje!

Ejani dhe binduni në profesionalizimin tonë!

www.facebook.com/QendraEKurseveMitErfolg 
Tel: 049 / 196 793
shkolla.miterfolg@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Qendra e Kurseve
Prishtinë
049 196 793
rr. Leke Dukagjini, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »