SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TV Shqip Online - IPTV
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '17
ID e produktit :
158069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TV Shqip Online – IPTV sjell mbi 4000 Kanale Televizive në teknologjinë e fundit IPTV.
⬇Ne sjellim Kanale si më poshtë ⬇
350 + Kanale Shqipëtare
250 + Kanale për fëmijë
300 + Kanale për Muzikë
1500 + Kanale për Kinema vendore dhe ndërkombëtare.
250 + Kanale Sport
300 + Kanale Ballkanike
150 + Kanale Gjermane
300 + Kanale Italiane
150 + Kanale franceze
250 + Kanale Scandinave
150 + Kanale Angleze
200 + Kanale Turke
200 + Kanale Amerikane
etj.
Per të shfytëzuar platformen tonë IPTV duhet të keni:
Smart TV ( Samsung,LG,Sony Android , Philips )
Resevera: ( Mag 250,254,255… Amiko , Android Box )
Telefona: Android, Tablet Android, Iphone, Ipad, Pc.
Abonimet:
1 muaj = 7 Euro
3 muaj = 20 Euro
6 muaj = 35 Euro
12 muaj = 65 Euro
Për ta provuar platformën tonë të kanaleve për 72H, na shkruani në profilin tonë zyrtarë në Facebook:
www.facebook.com/profile.php?id=100016840631513 
Dhe për pagesen e abonimit, klikoni në webfaqen tonë zyrtare:
livetvshqip.online 
ku mund ti gjeni të gjitha të dhënat të cilat ju nevojiten.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Prishtinë
+38162411073
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »