SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje salloni
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
ID e produktit :
164218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilet e sallonit be gjendje te rregullt dhe material nga rrypi. Ato posedojn nje set 3sh nje 2sh dhe 1sh, gjithashtu posedon dhe 6 jastek.Kontakti: 044 572 721 / i njejti ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpat
Gjakovë
+377 44 453 883
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »