SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 7D & Canon 17 - 85mm & Yongnuo 565 ex II
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
ID e produktit :
164227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*** SHITEN ***

- Canon 7D dhe CF card 32 gigabyte (gjithashtu edhe mbushesi i baterise)
- Canon 17 - 85 mm f/4-5.6
- Yongnuo 565 ex II
Informata rreth publikuesit
Berat
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »