SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dollap dhe kauq me çmim shumë të volitshëm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
ID e produktit :
164271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dollapi i përshtatshëm sidomos për dhoma gjumi në hapësira të kufizuara banuese, si dhe kauqi me mundësi të hapjes dhe fjetjes për dy persona - Të dyja këto me çmim shumë te volitshëm prej 150 eurosh (çmim i negociueshëm nëse keni interesim). Numri kontaktues 049 350 443
Informata rreth publikuesit
Gresa
Prishtinë
Rr.Rrexhep Luci [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »