SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Nike Mercurial ORIGINAL
Çmimi fillestar :
€35.00
Ju kurseni :
€20.00 (58% zbritje)
Çmimi :
€15.00 Çmimi rritet në €35.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '17
ID e produktit :
164303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Nike Mercurial jan shum te pershtatura per sportin e footboll-it numri 39 dhe jan shum pak te perdorura , gjithashtu jan original cmimi 25euro .Postuar nëpërmjet celularit. Numri kontaktues 044821283
Informata rreth publikuesit
Blend
044430136
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »