SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKE E MIRE 72ari PRANE URES DHE AUTOSTRADES NE PREOCE GRAQANICE
Çmimi :
€288,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
ID e produktit :
164339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet prane rruges se asfaltuar te rendit te dyte/trete dhe prane autostrades (sakte te ura qe e lidhe Fushe Kosoven, Prishtinen, Mitrovicen, Gjilanin dhe Ferizajin)

Siperfaqja 7200m ose 72 ari

Toka ka pozicion dhe dimenzione te shkelqyeshme (afersisht 50m x 150m).
Eshte e rrafshte me pjerresi te bute kah autostrada (veriperendimi - shihe aero fotografine)

Eshte ideale per biznes tregtar (depo dhe administrate) por edhe per ndonje prodhim (qasja ne rruget rajonale e ben kete toke ideale per biznes)

Ka kyqje te shpejte dhe direkte ne autostraden e FusheKosoves per Dukagjin e Drenice si dhe ka qasje direkte ne autostraden per Ferizaj, Mitrovice dhe ne rrugen rajonale per Gjilan (Anamorave)

Mund te bejme kompenzim te pjeserishem me ndonje banese te madhe ose dy me te vogla dhe pjesen tjeter para te gatshme.

Çmimi eshte 4000 euro per ari ose ne total 288000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Ura e autostrades per Fushe Kosove, Mitrovice, Ferizaj e Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »