SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xbox 360
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '17
ID e produktit :
164349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet xbox 360 me 1 joystick dhe 2 loja (call of duty-pes 2015)
110 euro
kontakt: 045 552 352 (viber)
Informata rreth publikuesit
Tech zone
Prishtinë
045 552 352
bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »