SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LIKUIDIM-SHTRAT LESNA PER 2 PERSONA
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
ID e produktit :
164397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtrati per 2 persona LESNA shume i ruajtur me dyshek dhe 2 komodinat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044-456-984
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »