SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAUQA LESNA SUPER TE RUAJTUR
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
ID e produktit :
164398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy kauqat e Lesnes me nje cmim 500 euro per te dyte . Shume te ruajtur dhe kauqat shtrihen e mund te flejn 2 persona lirisht. Vet i kam blere ne Lesna 900 euro te dyte .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044-456-984
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »