SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 7 32gb prej USA ( i ri)
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
ID e produktit :
164485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni osht iphone 7 i zi 32 gb i pa perdorur , i po sa ardhur prej Amerikes , i zhbllokuar punon me krejta kartelat , vjen me kuti,ndegjuse, adapter dhe kabëll origjinale pre Appel ,
numri i tel +38649560859
VIber - +38649660578
Informata rreth publikuesit
Schoolboy
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »