SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per kamere
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor
ID e produktit :
164574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Set mikrofona,mikrofoni reporter me kembe(mikrofoni bube me marres te valeve dhe bateria qe mbushen) si dhe reflektore per kamere.

Jane profesionale, te perdorura shume pak,te blera ne Gjermani para 13 muajve
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
044167231
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »