SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kuti me 86 vegla 'Xcelite' Made in USA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
ID e produktit :
164668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kutia me 86 vegla te ndryshme super kualitet te brendit Xcelite te prodhuara ne Amerike.

Veglat jane te paperdorura dhe vijne ne kutine super te forte te perbere nga materiali polyethylene me hapesire shtese poshte per vegla te tjera.

Te pershtatshme per teknike, servisues dhe inxhinier.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
045 14 14 15
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »