SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nikon D3400
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
ID e produktit :
164704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nikon D3400 komplet seti,i paperdorun ne kuti,i ardhun nga Amerika.2 lensa:Nikon DX VR 18-55 dhe Nikon DX 70-300.2 Bateria + Charging Nikon Orgjinal. Memory card 32 (10).Bluetooth integrum ne aparat ku fotot mund te barten pa lidhje ne pajisjet tjera.Canta Nikon.Aparati ka garancionin eshte prodhim i fundit I Nikon D3400.Data e daljes ne treg te aparatit eshte 20.11.2016.Pres bleres serioz!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ensar
Pristina
044748355
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »