SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Oren Fosil & Hugo Boss Orgjinal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '17
ID e produktit :
164813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj 2 orat jon orgjinal Hugo Bossi Orange kushton ne dollar rreth 340$ dhe vjen me paket orgjinal te saj ndersa Fosili ka vleren rreth 200 euro te dyat jon orgjinal gjithashtu Fosili posedon edhe nje zingjir per dor orgjinal , jon rezistenc ndaj ujit pa problem deri 12 or munesh me qendru ne uj per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit pres blers serioz ose kush do qe osht i interesum me bo ndrrim . Iphone Samsung etj . +38649932585
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
+37744473984
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »