SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - Lenovo Y50 4K
Çmimi fillestar :
€900.00
Ju kurseni :
€200.00 (23% zbritje)
Çmimi :
€700.00 Çmimi rritet në €900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
ID e produktit :
164881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet llaptopi i blere ne US me keto specifika:

Lenovo Y50 4K
Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz Processor
16 GB DDR3 RAM; 256 GB Solid-State Drive
NVIDIA GTX-860M 2GB Graphics
15.6-Inch 4K UHD (3840 x 2160) IPS Display
Windows 10 Licensed

Llaptopi vjen dhe me CD rom external origjinal. Gjendja eshte perfekte meqe eshte perdorur shume pak.

I pershtatshem per lojera (Gaming) apo per perdorime te tjera qe kerkojne super performance.

049 712 999
Viber: 044 478 868
Informata rreth publikuesit
SH
Prishtinë
044 478 868
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »