SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Filmime dhe Fotografi Profesionale
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
ID e produktit :
164899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Albanian Photography

Oferte :

* Foto ne natyre te ciftit:
1 Fotograf Profesionist

* Filmimin e banketit me:
1 Kameraman
1 Fotograf

* Filmim ne Shtepi
marrje nuses ose paje

*Montazhi HD

* DVD te perfunduara

Te gjitha 500 Euro

Cel. : 0692112240
Informata rreth publikuesit
Albanian
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »