SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 7 i ardhur nga gjermania i ri 32gb
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
ID e produktit :
164942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 7 i ardhur nga gjermania i ri ne paket europian dora e par orgjinal ngjyr e zez perpara dhe mrapa funksionon me te gjitha kartat te interesuarit te lajmrohen ne viber ose whatsApp pres blers serioz Çmimi i diskutushem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xoni
Prishtinë
043903109
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »