SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung s8 grey i ardhur nga gjermania 64gb i ri
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
ID e produktit :
164952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung galaxy s8 ngjyra grey mrapa dhe i zi perpara i ri ne paket me te gjitha paisjet europian orgjinal dora e par funksionon me te gjitha kartat te interesuarit te lajmrohen ne viber ose whatsap pres blers serioz çmimi i diskutushem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xoni
Prishtinë
043903109
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »