SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolinë per TV (3 xhama)
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
ID e produktit :
164953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinen per Tv (3xhama) e ardhur nga Gjermania.. ne gjendje te rregullt , e ruajtur shumë.. shitet per arsye te nderrimit te moblijeve dhe orendive shtepiake.. çmimi shume i volitshem (50€) kontakti: +377 44 533 641 viber&whatsapp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
enis
Gjilan
044533641
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »