SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojler i vogël
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
ID e produktit :
164954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bojlerin e vogël me cmim shum te volitshem , pa asnje defekt dhe shumë konstant ne nxemjen e ujit.. kontakti: +377 44 533 641 viber&whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
enis
Gjilan
044533641
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »