SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canyon Full XT - FoX -
Çmimi :
€779.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:54
ID e produktit :
164983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Canyon Full XT - FoX -
Madhesia e rrotave 26
Madhesia e trupit L
Amortizeri FoX 120-150
Me air dhe me bllokad
Amortizeri mrapa FoX 140
Pjeset te gjitha Shimano XT
Frenimi me vaj AVID
Discat 203/185
Shpejtesi 30
Cmimi 779
Viber +37744 316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »